newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_parking

Opłaty

Codziennie, między godzinami 7.00 i 24.00, pierwsze dwie godziny korzystania z parkingu są BEZPŁATNE. Każda kolejna godzina to koszt w wysokości 3 zł.

Abonamenty parkingowe

Wybierz abonament najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb lub negocjuj ofertę na zamówienie niestandardowe.
Dostępne plany abonamentowe:
  • 100,00 zł abonament 7-dniowy (od poniedziałku do niedzieli)
  • 200,00 zł abonament do 2 tygodni
  • 300,00 zł abonament do 3 tygodni
  • 350,00 zł abonament miesięczny

Oferta ta jest skierowana zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem planu abonamentowego, skontaktuj z firmą Apcoa tel. (32) 414-17-24, mail: galeria.katowicka@apcoa.pl

Parkomaty

Parkomaty znajdują się przy wszystkich wyjściach na parking na obu poziomach. Prosimy uiszczać opłatę przed wyjazdem. Płatność możliwa jest tylko gotówką. W razie potrzeby, do Państwa dyspozycji są pracownicy obsługi parkingu, z którymi można się skontaktować poprzez urządzenie głośnomówiące zamontowane w parkomatach.

ParkomatyParkomaty

1200 miejsc

Galeria Katowicka dysponuje 1200 miejscami postojowymi zlokalizowanymi na dwóch poziomach parkingu podziemnego oznaczonych kolorami zielonym (poziom -2) oraz niebieskim (poziom -3).

Oznakowanie miejsc

Nad każdym miejscem parkingowym zainstalowane są lampki sygnalizujące kolorem jego dostępność. Lampka świecąca na zielono oznacza miejsce wolne, czerwona sygnalizuje zajęte, a niebieska wskazuje miejsce dla niepełnosprawnych.

Wjazd

Na podziemny parking Galerii Katowickiej wjechać można od strony ul. Słowackiego lub z obu stron tunelu na ul. Dworcowej.

Wyjazd

Bezpośrednio z poziomu -3 można wyjechać na ul. Dworcową i Kościuszki, natomiast z poziomu -2 Galerii Katowickiej można wyjechać na ul. Mikołowską lub ul. Słowackiego. Możliwy jest przejazd pomiędzy poziomami.

Wyjazd z parkingu po zamknięciu galerii: na parking należy wejść korzystając z windy mieszczącej się w hali dworca kolejowego za kasami. Windą można dojechać na oba poziomy parkingu galerii: -2 (parking zielony) oraz -3 (parking niebieski).

Aby wyjść z parkingu po zamknięciu galerii należy skierować się do odpowiedniej klatki, gdzie znajduje się winda prowadząca do hali dworca kolejowego. Na poziomie -2 jest to klatka w sektorze B6, do której prowadzi zielony chodnik na posadzce, na poziomie -3 jest to klatka w sektorze F6, do której prowadzi chodnik niebieski.

Parkowanie w nocy

Od 1.04.2014 r. wszystkich, którzy korzystają z podziemnego parkingu Galerii Katowickiej w godzinach nocnych, zapraszamy do pozostawiania swoich pojazdów na poziomie -2.

Na poziom -2 można wjechać z ulicy Słowackiego oraz tunelu w ciągu ulicy Dworcowej (od strony ul. Mikołowskiej). Ta część parkingu Galerii Katowickiej czynna jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Do korzystania z parkingu na poziomie -3 zapraszamy w godzinach 7.00-22.00.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.